ÜRÜN HABERLERİ

Tek-El Makina'dan Üretim Performansı Yüksek Yeni TS 12-13L Kırma Eleme Makina Modeli

Toplam okunma sayısı: 2299
17 Tem 2012
Sektörün lider kuruluşlarından olan Tek-el Makina; yeni TS 12-13L Kırıcı modelini piyasaya tanıttı. Tek-el Makina TS 12-13L Kırıcı makinasını şantiyelerde çekilen geri dönüşüm sistemleri için tasarladı. İşletmelere bakım kolaylığı sunan makina; dayanıklılık, güvenlik, üretim ve performansta müşteri beklentilerini karşılamayı hedeflemekte.
Üzerinde bulunan jeneratör yardımı ile şehir şebekelerine ihtiyaç duymayan makina, asfalt için kullanılan temel alt temel malzemesini çok rahatlıkla temin edebiliyor.

Proje ayrıca önüne elek asılarak da numaralı malzeme elemesine izin vermekte. Kablolu uzaktan kumanda ile kontrol edilen makina yürüyüşünü hidrolik pompalardan, makinaları ise elektrik motorlarından çalıştırmaktadır. Nakliye kolaylığı için katlanabilen yan kapaklar katlanır tip bypass bantı ve toplanan ana bant yardımı ile şehirlerarası nakliyesi çok rahat taşınabilir duruma getirilmiş.TS 12-13L Modelini geliştiren Tek-El Makina; 1975 yılından itibaren yurtiçinde ve yurtdışında inşaat, madencilik ve yol sektörlerinin kırma, eleme, yıkama tesisleri ile diğer tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte.Tek-el Makina uzman mühendis, teknik eleman vedeneyimli işçi kadrosunun titiz, eğitime dayalı ve kalite odaklı imalatları ile sektöründe öncü olmuş bir firma.Sektöründe ihtiyaç olan sabit ve seyyar kırma, eleme, yıkama tesisileri, çeneli ve darbeli kırıcılar, yüksek devirli kum makinaları, konveyör bantlar, titreşimli elekler, yıkama helezonları, beton santralleri, mekanik stabilizasyon plentleri makinalarının imalat ve montajını sorunsuz şantiye teslimi yapabilen firma TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiş.

Sektörde yaptığı teknolojik değişikliklere işletme ve bakım kolaylığı kazandıran firma şantiyelerde çekilen sıkıntılarla birlikte imalatlarını sorunsuz şantiye sahasına geliştirirek projelendirmiş. Haber: Editör