YARIŞMA - ÖDÜL HABERLERİ

Polin Waterparks Avrupa İs Ödülleri'nden Ruban d'Honneur ile döndü

Toplam okunma sayısı: 1617
17 May 2017
Polin Waterparks Avrupa İs Ödüllerinde (European Business Awards)İthalat/İhracat kategorisinde Avrupanın En İyi 10 sirketi arasına girerek Ruban dHonneur ödülüne layık görüldü.
Dünyanın önde gelen danısmanlık firmalarından RSM tarafından organize edilen ve Avrupa'nın en önemli is liderleri, akademisyenleri ve kamu temsilcileri tarafından desteklenen, 34 ülkeden, 32 bini askın sirketin katıldığı, girisimcilik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik alanlarında en iyilerin seçildiği "Avrupa İs Ödülleri" (European Business Awards - EBA) 2016-2017 yarısmasının sonuçları, 4 Mayıs'ta Dubrovnik'te düzenlenen gala gecesinde açıklandı. %100 yerli sermaye ve is gücüyle hizmet veren, su parkları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında sektörün global lider markası, Polin Waterparks, İthalat/İhracat kategorisinde Avrupa'nın En İyi 10 sirketi arasına girerek ''Ruban d'Honneur'' ile ödüllendirildi.

Avrupa İs Ödülleri (European Business Awards - EBA), uzun soluklu bir yarısma. Temmuz 2016'da baslayan EBA ödül sürecinde, ilk olarak Türkiye'yi temsil etmek üzere bir üst kategoride yarısacak 10 ''Ulusal Sampiyon (National Champion)'' seçildi. Polin Waterparks bu ilk asamada da finale kalarak Türkiye'yi temsil etmek üzere bir üst kategoride yarısacak 10 Ulusal Sampiyonlardan (National Champion) biri olmustu. 

4 Mayıs'ta Hırvatistan'ın Dubrovnik kentinde gerçeklestirilen ödül töreninde, kendini su parkı sektörüne adamıs tüm Polin Waterparks çalısanları adına ödülü alan Polin Waterparks Genel Müdürü Sn. Basar Pakis ''Avrupa'nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İs Ödüllerinde ülkemizi temsil ederek, İthalat/İhracat kategorisinde ''Ruban d'Honneur'' olmanın gururunu yasıyoruz. 40 yıldır sektörümüzde gösterdiğimiz basarılı çalısmalarımızın ardında, sektöre yön veren yeniliklerimiz, 100 ülkede kendi markamızla gerçeklestirdiğimiz 2500'den fazla su parkı projesi ile, su kaydırakları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında globalde sektör lideri konumunuzu bu ödülle perçinleyerek, basarılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz'' dedi.

Haber: Editör