ETKİNLİKLER

Polimeks'i çalışanları ''Polifoni'' ile sevilen türküleri seslendiriyor

Toplam okunma sayısı: 5716
03 Oca 2013
Polimeks İnşaat’ın İstanbul ve Aşkabat ofislerinde görev yapan çalışanları bir araya gelerek, Polifoni (çok seslilik) adlı bir video klip hazırladı. Doğa İçin Çal’dan ilham alınarak yola çıkılan projede, Kızılcıklar Oldu Mu, Yüksek Yüksek Tepelere ve Evlerinde Lambaları Yanıyor türküleri seslendirildi.
Türkiye’nin en büyük yurtdışı müteahhitlik şirketlerinden Polimeks İnşaat’ın İstanbul ve Aşkabat ofisinde görev yapan çalışanları, farklı kökenlerden çok sayıda sesin uyumlu birlikteliğini yansıtmak amacıyla Polifoni (çok seslilik) adlı bir video klip hazırladı. 

Aşkabat ve İstanbul’dan 60 çalışan katıldı

Doğa İçin Çal projesinden ilham alınarak hazırlanan Polifoni projesine, 30’u İstanbul ofisi ve 30’u Aşkabat ofisinden olmak üzere toplam 60 Polimeks çalışanı katıldı. Takım çalışmasına dayalı kurum kültürünün bir ürünü olan projede çalışanlar, “Kızılcıklar Oldu Mu, Yüksek Yüksek Tepelere ve Evlerinde Lambaları Yanıyor” türkülerini seslendiriyor ya da farklı enstrümanlar ile eşlik ediyor.

Çekimler Aşkabat ve İstanbul’da yapıldı

Polifoni projesi için Polimeks İnşaat’ın İstanbul ve Aşkabat ofislerinde kurulan mobil ses stüdyolarında alınan ses kayıtlarının ardından bu ofislerde ve bu şehirlerin farklı noktalarında video çekimleri yapıldı.
Haber: Editör