ÜRÜN HABERLERİ

Penta Banyo'dan Tasarrufa Önem Veren Tasarımlar

Toplam okunma sayısı: 2055
30 Eyl 2016
Mutfakta yemek yaparken kadınların en büyük sıkıntıları arasında belki de en önemlisi yağlı, sabunlu, unlu kısacası kirli ellerle armatür açıp kapatmak, suyu açık bırakmak olmaktadır. Buna banyolardaki temizlik süreçleri de eklenince boşa akan her damla suyun ziyan olması kaçınılmaz olmaktadır.
İnovatif çözümler sunan Penta Banyo, dokunmatik ve fotoselli evye armatürleriyle bu sorunları ortadan kaldırıyor. Dokunmatik Evye armatürüne dokunduğunuzda çalışmaya başlıyor tek dokunuşla da kapanıyor. Armatürün üst kısmında bulunan piller sayesinde yapacağınız her dokunuş algılanıyor ve otomatik olarak açılıp kapatılıyor. Ayrıca geliştirilen 4 AA pil teknolojisi sayesinde armatürün pilini değiştirmeden 110 bin kez açıp kapamak mümkün. Pillerinin bitmesi durumunda armatür manuel olarak da çalışıyor.

Penta Teknolojiyi Unutturmuyor

İster çift yönlü ister tek yönlü algılama sensörü ile fotoselli evye armatürlerinde ise dokunmanıza bile gerek kalmıyor… Tercih kullanıcının mutfak/banyo keyfinde diyen Penta, mutfakta da banyoda da teknolojiyi unutturmuyor.

Tasarruf sağlamak isteyenlerin tercih ettiği fotoselli ürünler hem kullanım kolaylığı sağlıyor, hem de yaşam alanlarına hareket özgürlüğü getiriyor.

Konuyla ilgili Penta Banyo Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Koordinatörü İsa Baş, “Penta, kurulduğu 2001’den beri ürettiği inovatif ve çözüm odaklı ürünleriyle pazarda marka değerini her geçen gün artırıyor. Amacımız sadece yeni seri bir armatür çıkarıp, bunu kullanıcımıza sunmak değil. Kullanıcısının yaşam alanlarına değer katan, onlara çözümler sunan kimliği ile Penta bir armatür markasından daha fazlasını sunuyor.”

Penta Hakkında:

2001 yılından bugüne “Banyo ve Mutfak Armatürleri-Aksesuarları” alanında uzmanlaşmış olan Penta, 400 showroom’u ve 30 ülkeye ulaşan ihracatı ile sektöründe ilk beş içerisinde yer almaktadır.

Toplam Kalite Yönetimi’ni benimseyerek uyguladığı yönetim ilkeleri ile Penta; NSF, Kiwa, TS EN 817, TS EN 200, TS EN 1112, TS EN 1113, TS EN 15091 ve TS EN 442 Avrupa Kalite Belgeleriyle banyo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri ve banyo aksesuarlarında Türkiye’nin en geniş koleksiyonuna sahiptir. Tasarıma verdiği özen ve önemle tüm ürünlerinde estetiği ve işlevselliği bir araya getirmektedir.
Haber: Editör