YENİ ÜRÜN

Mdf Kit Süper Yapıştırıcı Ve Aktivatör

Toplam okunma sayısı: 53
22 Ağu 2011
Würth MDF Kit Süper Yapıştırıcı ahşap parçaların montaj ve tamiratında, MDF, kauçuk, deri ve plastik yüzeylerde, özellikle hızlı kürleşme istenen uygulamalarda tercih edilir.

Yüksek viskoziteli olduğu için, özellikle gözenekli ve yapıştırılması zor yüzeylerde yapışma gücünün artmasını sağlar. 45° bağlantılarda, kapak montajlarında, kalkmış kenar bant tamirlerinde sıkça kullanılır.

Uygulama öncesi dikkat edilmesi gereken konu, yüzeyin temiz, her türlü kir ve yağdan arındırılmış olmasıdır. Ayrıca, uygulamanın yapılacağı iki yüzeyden en az birinin emici özellikte olması gerekmektedir. Kullanımda, önce Aktivatör sprey bir yüzeye, Süper Yapıştırıcı diğer yüzeye uygulanır ve parçalar birleştirilir. Yaklaşık 10 saniye kadar parçaları birbirine bastırmak ilk tutunmayı sağlar. Ancak tam kurumanın sağlanması; materyallerin çeşidine bağlı olarak, uygulamanın yapıldığı ortam ısı ve nem şartlarına göre değişkenlik gösterir. Aktivatör kullanılmadan sadece Süper Yapıştırıcının kullanılması durumunda, kuruma süresi uzar.

Haber: Editör