ÜRÜN HABERLERİ

Marshall Boya Tüketicilerin Sesine Kulak Verdi, Tam 60 Renklik Yeni 2010 İç Cephe Koleksiyonu'nu Yarattı

Toplam okunma sayısı: 1291
13 Nis 2010
İnsanların hayatına renk katma konusunun uzmanı Marshall Boya, geniş kapsamlı bir tüketici araştırması ve uzun soluklu bir Ar-Ge çalışmasının sonucu oluşturduğu 60 renklik yeni İç Cephe Koleksiyonu’nu tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Marshall Boya’nın dünyadaki renk trendlerini, Türkiye’nin beğeni ve tercihleriyle yorumlayarak oluşturduğu bu yeni koleksiyon, tüketicilerin arzu ettiği renk ve kombinasyonu kolay bir şekilde yaratabileceği öneriler ve gerçek boya uygulamalarını içeren Renk Rehberi, Renk Kartelası ve Renk Standı’ ile destekleniyor. Marshall Boya, bu renk iletişim malzemeleri ve yeni koleksiyonu ile sonucun, tüketici için mükemmel olmasını hedefliyor.

Kadınlar karar verici, erkekler bütçeci 

Marshall Boya’nın yeni 2010 İç Cephe Koleksiyonu’nu hazırlamak üzere yaptığı kapsamlı araştırma, boya konusunda kadın ve erkeklerin duygu, düşünce ve tutumları ile ilgili oldukça çarpıcı verileri de ortaya koyuyor. Bir kere, evin boyanması gerektiği ve ne renge boyanacağı konusunda karar merci, kadınlar. Hikaye genellikle şöyle gelişiyor: Kadınlar, boya yapılması gerektiğine karar veriyor, eşleri ile konuşuyor. Erkekler de genellikle konunun bütçe kısmı ile ilgilendiği için yapılan aile içi toplantılar sonucu, eğer bütçe yüksek geliyorsa, nadiren de olsa boya işi başka bir bahara ertelenebiliyor. 
Haber: Editör