ÜRÜN HABERLERİ

Mantolama Gerektirmeyen Tuğla

Toplam okunma sayısı: 5090
06 Eki 2015
Mantolama Gerektirmeyen Duvar Bloğu İzo Comfort Tuğla İnşaat sektöründe yeni bir ürün olan İzo Comfort Tuğla Sirkeciler Tuğla’nın uzun soluklu Arge çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkmış bir üründür. Sağlamış olduğu yüksek izolasyon değerleriyle İnşaat sektöründe çığır açmayı hedefleyen İzo Comfort Tuğla Müteahhitlerin ve Duvar ustalarının beğenisini topladı.
Duvar Malzemeleri Arasında En Yüksek Lamda Değerini Yakaladık

İzo Comfort Tuğla;bünyesinde bulunan komfirigasyon değişikliği ile ülkemizde göremediğiniz tarzda bir delik tipi ve sayısı ile ısı yolunu maxsimum düzeye çıkartır.Ayrıca tüm cidarlarında m2 başına yaklaşık 140.000 adet hava boşluğu oluşturuldu.Bu sayede hem İzo Comfort tuğlamızı hafiflettik hem de Türkiye’de üretilen duvar malzemeleri arasında en yüksek lamda değerini yakaladık.Sıva duvar ve boya çatlağı yapmadığı gibi bünyesinde su tutmayan bir üründür.Kesinlikle A-1 sınıfı yanmaz ürün olup ,lamda değerleriyle projelerinizde bizim hesaplamalarımıza göre İstanbul için 17 cm duvar kalınlığı ile inşaatlarınızda kolon ve kirişleriniz hariç duvarlarınızda mantolamaya ihtiyaç duymayacaksınız. Uzun ömürlü ve çevre dostu olan İzo Comfort Tuğla UTO belgelidir. Belge Nosu:2015/047 olan yeni ürünümüz Ç.Ş.B.  bep.tr’de yayınlanıp İTBAK  takdir ve onayından geçmiştir. 

İzo Comfort Tuğla Kullanım Avantajları

Duvarlarınızda İzo Comfort Tuğla kullandığınızda bizim hesaplamıza göre 1.ve 2.ısı bölgelerinde İstanbul dahil kolon ve kirişler hariç duvarlarınızda mantolama gereksinimi duymayacak olmanızdan dolayı m2 de minumum  50.00 TL kar elde etmiş olacaksınız.

A-1 sınıfı yanmaz malzeme olan İzo Comfort Tuğlamızı  yanıcı ürünlerde mantolama yasağı olduğu için ürünü kullandığınızda hem vicdani hem de hukuki sorumluluktan kurtulmuş olacaksınız. Hafif bir ürün olması sebebiyle statik betonarme projelerinizde sapma olmayacaktır.

Lamda değeri – 15’lik İzoComfort’ta 0,110 dur. (1.Isı Bölgesi  İçin)

Lamda değeri – 17’lik İzoComfort’ta 0,117 dir. (2.Isı Bölgesi İçin)


Ayrıntılar için; http://www.sirkeciler.com.tr   veya 0 324 651 30 19Haber: Editör