ÜRÜN HABERLERİ

Kapı ve Cephe Sistemleri markası Reynaers Hi-Finity sistemi ile yapı sektörüne önemli bir katkı sunuyor

Toplam okunma sayısı: 402
17 Eki 2018
Hi-Finity Sürme Kapılar, modern tasarımı, üst düzey performansı ile yapılara yeni bir kimlik kazandırırken mimarlar için önemli bir alternatif oluşturuyor.
Hi-Finity Sürme Kapılar, modern yapılarda cam duvarların yerini alıyor. Aynı anda birçok özelliği bir denge çerçevesinde birleştiren camlı kapılar, son teknolojinin ürünü olarak tanımlanıyor. Yapının tasarımını estetik kaygılarla oluştururken, performans çözümlerini en üst düzeyde elde edebiliyorsunuz bu sistemde. Ergonomik olarak tasarlanmış kapı kolu ve gizli kilitleme sistemi ile yerden tavana ve duvardan duvara maksimum düzeyde cam görünüme sahip olabilirsiniz.
MODERN VE ŞIK GÖRÜNÜM
Tasarımı, zamanın diliyle ifade eden Hi-Finity, modern çizgiden ödün vermeyen kullanıcıların ve mimarların öncelikli tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Hi-Finity Sürme Kapılar, ev ile bahçe arasındaki fonksiyonel bir bölme olmaktan çok daha fazlası olduğunu, kullanıldığı alanlara karakter kazandırarak kanıtlıyor. Hi-Finity Sürme Kapılar’ın cam kanatları sistemin taşıyıcısı konumunda denge sağlarken, camın yarattığı bütünlük ve şeffaflık duygusu mekanı bir bütün olarak algılamanıza neden oluyor.
Sistemde, tavan, zemin ve duvar profillerinin gizlenebilme özelliği de var. Panellerin arasında yer alan 35 mm genişliğindeki dikey profiller, siyah ve ince görüntüsüyle mimari bir unsur olduğunu da hissettiriyor.
Aynı zamanda ısı yalıtımı ile enerji tasarrufunu maksimum düzeyde tutan Hi-Finity Sürme Kapılar hava koşullarına karşı direnci ile güven veriyor. Ses yalıtımı özelliği ile performansı en üst seviyeye taşırken, içerdeki ambiyansı sizin tasarlamanıza yardımcı oluyor.
Ürün Performansı
Hi-Finity Sürme Kapılar’da otomatik kilitleme standart bir özelliktir ve kapının etrafına yerleştirilen bir düğme ile kilitleme ve açma yapılır. Kilitleme ve açma/kapamanın aynı düğme ile otomatik olarak yapıldığı tam otomatik seçeneği de bulunmaktadır. Düğmeye basıldığında kapı açık ve kapalı bir şekilde kayarak açılır ve kapatıldığında otomatik olarak kilitlenir ve evinizin güvenliğini sağlar. Boyut bakımından sınırları zorlayan ve çok geniş camlarla kesintisiz manzaralar sunmak için tasarlanan Hi-Finity Sürme Kapılar, 3,5 metre yüksekliklerde ve hareketli panelleri 750 kg ve sabit panelleri de 1200 kg’a kadar yapılabilir. Hi-Finity Sürme Kapılar ayrıca olağanüstü ısı yalıtımı, hava direnci, gürültü azaltma ve güvenlik sunar.
- Otomatik kilitleme
- Çift ve üçlü ısıcam seçenekleri
- Endüstrinin önde gelen maksimum boyutları
- Ultra ince çerçeve
- Güçlü ve dayanıklı
- Köşelerde profilsiz çözüm
- RC 2 hırsızlık önleyici güvenlik sınıfı
- 1.0W / m2K’e kadar düşük U değerleri ile mükemmel ısı yalıtımı

Haber: Editör