ÜRÜN HABERLERİ

Kale Boya'nın İç Cephe Boya Renk Trendleri 2011 Yazında Yine Göz Dolduruyor

Toplam okunma sayısı: 6773
08 Haz 2011
İç cephe boya renk seçenekleri ile yaşam alanlarına stil katmaya devam eden Kale Boya, yeni renkleri ile 2011 trendlerini evlere getiriyor. Son yılların en hızlı yükselen değeri “doğaya dönüş trendi bu yıl da renklere damgasını vuruyor.
Kale Boya 2011 İç Cephe Boya Renk Trendleri, doğanın renklerini modern renkler ile buluşturarak canlı kombinasyonlara imza atıyor. Kahverengi ve yeşil gibi doğal ve sade tonlar, mavi, sarı, mor gibi dinamik ve modern renkler ile mekanlara canlılık katıyor. 

Evlere yepyeni bir görünüm kazandırmanın en kolay ve keyifli yolunun boyadan geçtiğini belirten Kale Boya & Sıva Ürün ve Marka Yöneticisi Nur Esra Kardeş, buradaki en önemli noktanın doğru renk seçimi olduğunu vurguluyor. Kardeş, “Hayatın her alanında kendini hissettiren renkler, moda ve dekorasyon söz konusu olunca da başrolde oynamaya devam ediyor. Kale Boya olarak biz de bu trendi su bazlı boyalarımızla birleştirerek, yazın veya kışın yapılabilecek boyalarımızla kişisel tarzı yansıtan mekanlar yaratıyoruz” dedi.  

Kale Boya, nötr bir ortam yaratmak isteyenlere Kum Fırtınası, Cappucino, Keten ve Zen gibi kahverengi ve bej tonlarındaki renkleri sunuyor. Dağ Grisi, Kristal gibi grinin tonları ise kullanıcıya her mekanda yardımcı olabilecek trend tonlar arasında yer alıyor. 

Tüketiciler için her zaman önemini koruyan beyazın kırmızı, mavi ve sarı gibi farklı renklerle yaratıldığı zarif kombinasyonlar da büyük ilgi görüyor. Ayrıca Kale Boya’nın 2011 renk kartelasında yer alan Kardelen, Gül Tozu, Dağ Grisi, Kristal, Mine, Dolunay, Kiraz Çiçeği, Ayışığı ve Keten renkleri uygulandığı mekanlara bambaşka bir hava katıyor. 

Kale Boya Renk Bankası ile tüketiciler kendi modasını belirleyebiliyor

İç cephe boyalarının özgün renk yelpazesi, Renk Bankası uygulaması sayesinde sınırsız hale geliyor. Tüketiciler, bayilerde sunulan Renk Bankası hizmeti ile hayal edilen renge ulaşılabiliyor. Bunun yanı sıra dilenirse Kale Boya Renk Ustası ile kişi kendi rengini kendi yaratabiliyor.
Haber: Editör