YENİ ÜRÜN

Heybet İzoblok -Yeni Nesil Duvar

Toplam okunma sayısı: 62
26 Eki 2011
Heybet İzoblok, yapı sektöründe duvar kavramına farklı bir boyut getirmiştir. Klasik duvarların dezavantajlarını ortadan kaldırarak yeni nesil duvar bloklarını geliştirmiştir.
İleri teknoloji ile üretilen Heybet İzoblok’lar sıva gerektirmiyor. Isı ve ses izolasyonu yüksek olup hafif oluşuyla yapıların statik ağırlığını azaltarak depreme karşı dirençli hale getiriyor. Kanallı tasarımı sayesinde hızlı, düzgün ve sağlam duvarlar oluşturuyor.
Dünya çapında ürün patentli ve tescilli bir yapı elemanı olan Heybet İzoblok üstün özellikleri ve avantajları ile yapı sektörüne bambaşka bir boyut kazandırıyor.
Isı yalıtımlıdır.
İçerisindeki EPS strafor sayesinde yüksek ısı yalıtımlıdır. Ayrıca mantolama masrafı doğurmaz. Duvarlarda A sınıfı izolasyon sağlar.
Ses yalıtımlıdır.
Ses izolasyonu sağlar. Uygulanan mekana akustik konfor verir.
Sıva gerektirmez.
Mükemmel yüzey düzgünlüğü ve kanallı tasarımı sayesinde hatasız örülür. Ayrıca sıva gerektirmez. Duvar, örme işleminden sonra boyaya hazır hale gelir.
Ekonomiktir.
Sıva maliyetsiz, düşük işçilikli, sarfiyatsız ve hızlı uygulamalıdır.
Yangına dayanıklıdır.
A1 sınıfı yanmaz malzeme olan alçı esaslı dış yüzeyi sayesinde yangına dayanıklıdır.
Hafif ve depreme dayanıklıdır.
Hafif ve sağlamdır. Esnek yapısı sayesinde depreme karşı dirençlidir. Geçmeli kanalları mükemmel bir yekparelik ve sağlamlık sağlar. Binaların statik ağırlığını azaltır.
Web: www.heybetizoblok.com
Tel: (212) 686 17 50

Haber: Editör