ÜRÜN HABERLERİ

Hayalinizdeki Mekana Işık Tutuyor… Opus Dekorasyon…

Toplam okunma sayısı: 1377
09 Nis 2010
Detayların büyük önem taşıdığı dekorasyon anlayışında Opus imzasını görebilirsiniz.
Opus Dekorasyon,  yaşayan mekânlar yaratmak için gerekli tüm detayları bünyesinde barındırıyor: Duvar kağıdı, döşemelik ve perdelik kumaş ve tüm bunların tamamlayıcısı şık aksesuarlar…  Tüm bunlar ev ve ofis dekorasyonunda büyük önem taşıyor. Opus, müşterilerine sunduğu geniş alternatiflerle mekânın farklılaşmasına yardımcı oluyor. 

Yurt çapındaki 60 bayisi ile hizmet veren Opus, gerek ithal gerekse yerli ürünlerle dekorasyonda trend olabilecek nitelikteki ürünleri, müşterilerine sunuyor. 150 farklı katalog içerisinde 1000 den fazla duvar kağıdı ve 40 bin çeşit perde ile döşemelik ürünlerden oluşan portföyüne sıra dışı motiflerin yanı sıra farklı renkler de eşlik ediyor…

Opus, sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlerde renk, desen, duvar cinsi, mobilya gibi tüm etkenleri birleştirerek estetik bakış açısıyla alternatif çözüm önerileri sunuyor. Özellikle son dönemin en çok tercih edilenleri; geçmişi günümüze taşıyan, modern çizgileriyle farklı bir hava yaratan duvar kâğıtları ve zebra tipi storlar.
Haber: Editör