YARIŞMA - ÖDÜL HABERLERİ

Hakan Kıran Mimarlık, ''Karma Proje'' Dalında Avrupa Gayrimenkul Ödülünü aldı

Toplam okunma sayısı: 1796
24 Eyl 2011
Google ve Bloomberg Televizyon işbirliği ile düzenlenen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2011’de Hakan Kıran Mimarlık, Sancaktepe Rings Projesi ile Karma Proje dalında ödüle layık görüldü.
Kabataş Martı Projesi ile 'City Scape Ödülü'nü alan Hakan Kıran Mimarlık, Sancaktepe Rings Projesi ile de 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Karma Proje dalında ödülünü aldı.

Google ve Bloomberg Televizyon işbirliği ile bu yıl 17'ncisi düzenlenen Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul yarışması 2011 Avrupa Gayrimenkul ödülleri’nde Hakan Kıran Mimarlık, Sancaktepe Rings İstanbul Alışveriş Merkezi ve Rezidans Projesi ile ödül aldı. 

Bin 500 konutun yanı sıra içinde AVM ve sosyal tesislerin de yer aldığı; Yüksek Mimar Hakan Kıran'ın geleneksel ve vizyoner bakış açısını başarıyla harmanladığı Rings İstanbul, Uluslararası Emlak Federasyonu Başkanı Christopher Hall, Google CFO'su James Bacon ve Avrupa’nın en ünlü gayrimenkul uzmanlarının oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilerek "Karma Proje" dalında ödüle layık görüldü. 

23 Eylül'de İngiltere-Londra'daki The Park Lane Otel'de düzenlenen törende; ödülü Selçuklu Holding ve Selin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Öncel ve Yüksek Mimar Hakan Kıran aldı. 
Haber: Editör