MANŞET HABERLER

Derin Proje İle Herşey Mümkün

Toplam okunma sayısı: 2152
27 Eyl 2012
Bir Havuz ancak bu kadar doğal ve şık görünümlü olabilir.
Yaz tatili dendiğinde ilk akla gelen denize ve havuza girmektir. Özellikle aile ile birlikte yapılan tatillerde, havuz vazgeçilmez bir eğlence ve dinlenme kaynağıdır.

Her şey insan için sloganıyla yola çıkan Derin Proje insana saygıyı esas almakta. Derin Proje’nin mekanlara müşterilerinin gözlerinden bakarak ürettiği bir çok havuz uygulaması var. Yoğun emek sarfedilerek üretilen bu havuzlarda da bir amaç var: İnsanlara tıpkı giysileri, ayakkabıları gibi onlara özel tasarlanmış havuz ve saunalar sunmak! İhtiyaçlara yönelik çözümler üreten Derin Proje müşterileri için her zaman doğal ve yeni projeler sunmakta. Uzmanlığını havuzculuk sektöründe geliştiren Derin Proje, havuz için ayrılan alanı doğaya en uygun şekilde tasarlayarak  projelendirmekte. Farklı konseptler üretmek için sürekli araştırmalar yapan Derin Proje ekibi, kendilerine ayrılan çalışma alanlarını fonksiyonel kullanarak  mekanları bu yönde rahatlatmakta. Sürekli yenilenen teknolojiye ayak uyduran Derin Proje, çalışmalarını interaktif bir ortamda hazırlamakta. Kurulduğu ilk günden itibaren yenilenen teknoloji ve değişen endüstri seçeneklerini takip eden Derin Proje mevcut ihtiyaçlara uygun çalışmalarıyla 2012’de yeni pazarlar üreterek büyümeyi hedefliyor.

Derin Proje hayatı kolaylaştırmaya ve yeniliğe verdiği önemi 2012 yılında da büyüyerek sürdürecek. Ar-Ge çalışmalarıyla, sürdürdüğü üretimlerini kalite esaslarını dikkate alarak geliştiren firma, havuz üretiminde gelişen teknolojiyi baz alıyor. Kuruluşundan itibaren tüm yüzme havuzu,süs havuzu ve sauna sistemlerini  “Derin Proje” markasıyla üretmekte olan Derin Proje,geleceğe emin adımlarla ilerlemekte.

İşletmelerde karşılaşılan en önemli insan kaynakları sorunlarından biri, çalışanların emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmamalarıdır. İşletmelerin daha iyi rekabet koşullarına ulaşabilmesi için çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliği konusunda planlı ve sistemli çalışmalar yürütmeleri gerekmektedir. Bu nedenle Derin Proje, işyerinde çalışanların sağlığını ve güvenliğini etkileyebilecek uygulamaların sistematik olarak kontrol altında tutulmasını sağlamakta.

Derin Proje,faaliyet konularında uzun yıllardan beri İzmir`in çeşitli firmalarında deneyim kazanmış, genç ve dinamik kadrosu ile, sektörde edindiği tecrübe ve becerilerini özverili çalışma prensipleri ile birlikte birleştirerek en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiş bir firmadır.Derin Proje`nin faaliyet konuları arasında Turistik Tesisler,Özel Villalar,Alışveriş Merkezleri,Spor Merkezleri,Rekreasyon Alanları ve Toplu Yaşam Merkezleri gibi alanlarda yüzme havuzları,süs havuzları,sauna,otomatik veya manuel sulama sistemleri kurulum,servis ve bakım,danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

Hizmetlerini müşterilerinin isteklerine bağlı olarak, herhangi bir kriter gözetmeksizin; konusunda uzun yıllar tecrübe kazanmıs teknik kadro sorumluluğunda profesyonellik kapsamında, görsel ve yazılı ortamlarda keşif ve teklif hazırlayarak karşılamakta. Görüşmeler neticesinde de her türlü altyapı çalışması tamamlandıktan sonra,projeler startını almaktadır.Prensiplerinin en başında müşterilerinin güvenini kazanmayı hedefleyen Derin Proje; farklı ve konularında yenilikler kazandırmayı hedefleyen yapısıyla, uygulama öncesi ve sonrası verdiği hizmetlerle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörün önde gelen firmaları arasında süreklilikle uzun yıllar yer almayı en öncelikli görev edinmiş.Derin Proje; derinlemesine çözümler sunarak sadece bugünü değil geleceğide düşünerek çalışmalarında dayanışmayı, kaliteyi, sürekliliği ve güvenirliği esas tutmuş.Derin Proje, her geçen gün daha fazla güven kazanmanın, daha kaliteli hizmet vermenin ve tabiiki daha fazla mutluluk vermenin kazandırdığı özgüvenle uzun yıllar çalışmaktan mutluluk duyacacağını belirtmekte.

Haber: Editör