ÜRÜN HABERLERİ

Blanco İdento Serisi İle Eviyede Sert Seramik

Toplam okunma sayısı: 2094
10 Ara 2016
Her yeni tasarımı ile eviye - armatür alanında devrim yaratan ve mutfaklara estetik sunan dünyaca ünlü Alman markası Blanco, yüzlerce üründen oluşan koleksiyonuna bir seri daha ekledi.
Blanco Idento Sert seramik malzemeden üretilen Blanco Idento, serisi geleneksel ve modern çizgileri tasarımında bir araya getiriyor, tarzıyla mutfaklara farklı bir hava katıyor. Blanco Idento, serisi dikkat çeken tasarımının yanı sıra çarpmalara, darbelere, ısıya, asitlere, solmaya ve çatlamaya karşı dayanıklı yapısıyla da öne çıkıyor. 

Sert seramik eviyelerin tarihi aslında çok eskiye dayanıyor. Yaklaşık 1.150 santigrat derece ısıda üretilen sert seramik eviyeler, özellikle 1800’lü yıllarda lüks evlerin vazgeçilmeziydi. Eviye ve armatürün ünlü ismi Blanco işte bu lüksü çağdaş bir yorumla yeniden gündeme getirdi. Eski ve yeniyi, geleneksel yuvarlak hatlar ve modern konturlarla Blanco Idento’ serisinde birleştirdi. Kolayca temizlenebilen, son derece dayanıklı, pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeye sahip olan sert seramik yapısı da Blanco Idento serisini benzersiz kılan özellikler arasında. Bakımı oldukça kolay PuraPlusTM yüzeye sahip olan ürün, opsiyonel olarak ahşap kesme tahtası ve paslanmaz çelik tabaklık aksesuarı ile birlikte satışa sunuluyor. Blanco Idento; serisi siyah, basalt, alu gri, kristal beyaz, mat beyaz, parlak manolya ve jasmine renk seçenekleri ile de mutfak dekorasyonunda zevkleri özgür bırakıyor. 

Blanco markası ve ürünleri, ÖZTİRYAKİLER GRUP güvencesi ile Türk mutfaklarında yerini alıyor. 

Haber: Editör