ÜRÜN HABERLERİ

Bfl-s1 yanmaz özelliğiyle Hadron ve Grade karo halılar, Ateco Zemin’in tasarıma olan bakış açısını kanıtlıyor

Toplam okunma sayısı: 179
04 Eki 2018
Ateco Zemin,17 farklı renkten oluşan ve %100 polyamid iplikten oluşan Burmatex Hadron ve Grade karo halı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.
İngiltere’den ithal ettiği yeni Hadron veGradekaro halılarla Ateco Zemin, sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlamaya devam ediyor.
Hadron çarpıştırıcısının çarpıcı görüntüsünden esinlenerek tasarlanan Hadron Karo Halı, etkileyici parlak renk patlamalarını koyu renklerle çerçeveliyor. 17 farklı renkten oluşmasının yanı sıra çizgili, siyah renkli yüzey üzerinde parlak renkli simli şerit kullanılarak tasarlanan Hadron, bir zeminde kesintisiz geçişler yaratmayı kolaylaştırıyor. Grade Karo Halıise orta ve yoğun insan trafiğinin olduğu ticari alanlar için ideal oluşuyla beğeni kazanıyor. 9 farklı renk çeşidini esnek yapısıyla taçlandıran Grade, açık tonlardan koyu tonlara giden degrade ve çizgili bir zemin deseniyle genel mekanlar için ideal bir seçim oluyor.
Farklı bir seçenek…
Ateco Zemin’in koleksiyonuna yeni katılan Hadron ve Grade,yaşam alanlarında doğal bir dokunuş dileyen herkesi İstinye’deki Ateco Zemin mağazasına davet ediyor.

Haber: Editör