ÜRÜN HABERLERİ

Banyo,Mutfak Armatürleri Markası Hansgrohe‘den Yenilikçi Fikirler

Toplam okunma sayısı: 173
05 Eki 2018
Banyo, mutfak armatürleri, duş başlıkları ve duş sistemleri alanında dünyanın lider üretici firması Hansgrohe, 117 yıldır 140’tan fazla ülkede hansgrohe ve Axor global markalarıyla uluslararası alanda faaliyetlerine devam ediyor.
Kara Orman merkezli grup, mikro ince damlalar sayesinde rahatlatıcı bir yumuşaklık sağlayan yeni PowderRain sprey ve mutfaklarda yepyeni bir dönemi başlattığı şık, fonksiyonel paslanmaz çelik ve granit eviyeleriyle su ile olan mükemmel yolculuğuna devam ediyor.
PowderRain ile rahatlatıcı, yumuşak duş keyfi…
Duş keyfi günlük hayatımızın özel ve vazgeçilmez bir parçasıdır. Tam da bu noktada hansgrohe yeni PowderRain sprey ile kullanıcılara eşsiz ve özel bir duş deneyimi sunuyor. Geleneksel duşlardan farklı olarak PowderRain’de tek bir ince akış bulunuyor. Ayrıca duş başlığından yönlendirilen su, spreyden son derece sessiz bir şekilde akar. Mikro incelikteki damlalar, cildi sudan oluşan bir kozayla kaplarken sanki yumuşak bir yaz yağmuru altında duruyormuşcasına eşsiz bir duş keyfi yaşatıyor.
Hansgrohe eviyeler ile mutfaklarda yepyeni bir soluk
Günümüzde mutfaklar aile ve arkadaşlarla keyifli vakit geçirilen, su ile en güzel anların yaşandığı teknoloji, tasarım ve fonksiyonelliğin ön plana çıktığı yaşam alanlarına dönüşüyor. Bu nedenle artık mutfaklarda kullanım kolaylığının yanı sıra tasarımıyla da göz dolduran mutfak eviye ve bataryaları tercih ediliyor. Bu hedefe yönelik olarak üretim yapan hansgrohe; paslanmaz çelik ve granit eviyeleri mükemmel tasarımı ve kusursuz fonksiyonelliğiyle mutfaklardaki bir numaralı seçenek ve en iyi çözüm ortağı olmak konusundaki iddiasını sürdürüyor.

Haber: Editör