Aydınlığa Ulaşmanın Antibakteriyel Yolu
Türkiyenin en büyük inşaat haber portalı.
 
 

Yeni Ürün

BÖLÜMÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERİ

Aydınlığa Ulaşmanın Antibakteriyel Yolu

Haber : İnşaat Trendy

21.06.2011

AYDINLIĞA ULAŞMANIN ANTİBAKTERİYEL YOLU

İçeriğinde bulunan antibakteriyel özel malzemesi sayesinde anahtar yüzeyinde bakteri çoğalmasını engelleyen Karre Antibakteriyel, gerek evde gerekse de toplu yaşam alanları için vazgeçilmez bir seçenek sunuyor. Karre Antibakteriyel modern alanlara uygun sade ve dekoratif tasarımı ile her ortama uygun.

Anahtar ve priz sektörünün Türkiye’deki lider markası VİKO, insana önem veren ve hayata değer katan yenilikçi ürünleriyle daha sağlıklı bir gelecek için çalışmaya devam ediyor. VİKO’nun yeni anahtar priz serisi “Karre Antibakteriyel”, içerdiği gümüş iyonlar sayesinde yaşam boyu üzerinde bakteri barındırmıyor. 

Karre’ye dokunmaktan korkma…

VİKO’nun yeni antibakteriyel özellikli anahtar priz serisi Karre ile evde kullanımın yanı sıra toplu yaşanılan hastane, iş merkezleri, spor salonları, eğlence merkezleri, restoranlar, okul ve kreşler gibi toplu yaşam alanlarında hijyenik çözümler sunuyor. İnorganik nano gümüş iyonlarıyla kesin antibakteriyel sonuç sağlayan Karre Antibakteriyel, el temasından sıklıkla bulaşan bakteri ve mikropları uzak tutuyor.

Sağlıklı ve hijyenik bir ortam arayan herkes için Karre Antibakteriyel mekanları daha sağlıklı ve yaşanılır hale getiriyor. 

Karre’nin antibakteriyel etkisi yaşam boyu sürüyor, ışık ve sıcaklıktan etkilenmiyor. 
Yorum Yapmak İçin Üye Olun ya da Giriş Yapın.!

Muhammet Dal

20.07.2011 23:23:04

ne mutlu bize toplumumuz ğün ğeçtikçe bilinçleniyor sağlıklı nesiller temennisiyle.

 

EN ÇOK OKUNANLAR